EUROPEJSKIE FORUM ROLNICZE W JASIONCE!

30.03.2018

W dniach 23-24 marca w Jasionce k. Rzeszowa odbyła się międzynarodowa konferencja rolnicza organizowana przez Fundację EFRWP w której uczestniczyły również organizacje UPEMI (Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego) oraz UPEBI (Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego).

W dniach 23-24 marca w Jasionce k. Rzeszowa odby┼éa si─Ö mi─Ödzynarodowa konferencja rolnicza organizowana przez Fundacj─Ö EFRWP w której uczestniczy┼éa organizacja UPEMI( Unia Producentów i Pracodawców Przemys┼éu Mi─Ösnego) oraz UPEBI ( Unia Producentów i Pracodawców Przemys┼éu Biogazowego). Podczas dwudniowych obrad, debat i spotka┼ä z udzia┼éem przedstawicieli polskiej oraz europejskiej polityki poruszone zosta┼éy najbardziej aktualne zagadnienia dot. perspektyw rolnictwa w Unii Europejskiej. W trakcie konferencji zaprezentowane zosta┼éy nowoczesne rozwi─ůzania dla rolnictwa oraz panele tematyczne z udzia┼éem ekspertów, naukowców, producentów oraz dostawców najnowszych technologii w sektorze rolniczym.

Rozwini─Öciem nowej formu┼éy konferencji by┼éy tematyczne panele dyskusyjne nt. najnowszych rozwi─ůza┼ä dost─Öpnych dla sektora rolnego, m.in. z zakresu wykorzystania biogazu rolniczego, nawo┼╝enia i ┼Ťrodków ochrony ro┼Ťlin oraz nowoczesnych instrumentów finansowych w rolnictwie.

Panele tematyczne w ramach Europejskiego Forum Rolniczego by┼éy doskona┼é─ů okazj─ů do dyskusji o bie┼╝─ůcych wydarzeniach w europejskim rolnictwie oraz cennym ┼║ród┼éem inspiracji dla uczestników wydarzenia.

 

 

 

treťŠ zosta│a wydrukowana ze strony
http://www.upemi.istnieje.pl/wiadomosc,europejskie-forum-rolnicze-w-jasionce.html